• יו"ר: ד"ר משה פרנקל
  • מזכיר: ד"ר רם שאנני
  • גזבר: ד"ר נוח סמואלס
כנסים

הזמנה: כנס החברה הישראלית לרפואה משלימה 2014 + מספר הודעות

הכנס יתקיים ביום ד ה-19/11/2014 במלון כפר המכביה

שלום לכולם,

הקיץ והמלחמה הסתיימו עם הרבה תקוות לעתיד שקט יותר.... אנחנו חזרנו לתוכניות המקוריות של שיתוף ובניית הכנס השנתי. עבדנו לא מעט על תכנון הכנס שיתקיים ביום ד ה-19/11/2014 במלון כפר המכביה והגענו לתוכנית כנס שתהיה עשירה ומרתקת, כשהקו המוביל השנה יתמקד ברפואה משלימה ותזונה. אני מצרף את תוכנית הכנס לעיונכם כדי שתוכלו להתרשם מהגוון והתוכן המיוחד של התוכנית.
בין השאר הכנס יקיף נושאים כמו ההיסטוריה והפוליטיקה של התזונה, טרנדים חדשים בתזונה, "מזונות על" (SUPERFOODS ) ומשמעויותיהם במצבי מחלה שונים, אספקטים שונים המתייחסים לגוף נפש רוח ותזונה, מושב מיוחד על צמחי מרפא ותוספי תזונה, מסלול מיוחד לאחיות ולמתענינים בסיעוד אינטגרטיבי, וכמובן עבודות מדעיות שנעשו בארץ במסגרת מושב האבסטרקטים.
מעבר לכך יהיו בכנס שלוש סדנאות שונות בתחומים מגוונים, סדנה ייחודית בציקונג על תזונה עיכול אנרגיה וריפוי, סדנה של לימוד דרכי התמודדות עם הכנסת שינויים תזונתיים באוכלוסיות ילדים עם בעיות כמו ADD, וסדנה של למידה על דרך חדשה וייחודית להתמודדות עם כאבים ופוביות.
כך שנכון לנו כנס מרתק ומגוון.
סמנו את התאריך על לוח השנה החדש.

להזמנה ותוכנית הכנס לחץ/י כאן.

נושאים נוספים:

· לפני מספר חודשים התראיינתי באחד העיתונים האמריקאיים לרפואה משלימה על התחום של הרפואה המשלימה בארץ והמאמר התפרסם לפני זמן קצר. המאמר מקיף את נושא הרפואה משלימה בארץ עם ציון יתרונות וחסרונות המערכת. אני מצרף את המאמר לעיונכם ואני מקווה שתמצאו בו ענין, הערות והארות יתקבלו בברכה.

· לאלה שפרסמו מאמרים נוספים ומעונינים לשתף את החברים, אשמח אם תשלחו לי את המאמר או האבסטרקט שלו ואשתדל לשלוח זאת בעדכון הבא.

כנסים נוספים בארץ בזמן הקרוב:

· כנס של עיל"ם בנושא של צמחי מרפא ומחלות אוטואימוניות יתקיים ב- 14/9 – למעונינים לקבל פרטים נוספים נא לפתוח את הקישור הבא:
https://www.tixwise.co.il/he/auto-immune-conference

· קורס אינטגרטיבי בהנחיית נמרוד שיינמן על תרפיות ממוקדות גוף נפש- הקורס מוקדש לתהליכי טיפול שמחברים בין הנפש והגוף, בין המוח ומערכת החיסון, בין סיפורי החיים והביולוגיה ובין מנגנוני תודעה ומשאבי החלמה. הוא נועד למטפלים שמעוניינים לחוות את החשיבה והשפה הטיפולית, להתמחות במודלים ממוקדי תודעה ולהעצים את ההנחיה הייחודית שלהם עם המטופלים שלהם. פרטים על הקורס מצורפים.

בברכת שנה טובה שנת בריאות ושקט,

משה

Moshe Frenkel MD
Chair of The Israeli Society of Complementary Medicine
Clinical Associate Professor University of Texas Medical Branch
Founder of the Integrative Oncology Clinic in The University of Texas MD Anderson Cancer Center

נושאים קשורים:  כנסים
תגובות